Perkozka
czwartek, 9 kwietnia 2015
Bo cały sekret w tym, by brać do siebie to, co jest dobre, a to niedobre - z dystansem.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)