Perkozka

czwartek, 9 kwietnia 2015

Bo cały sekret w tym, by brać do siebie to, co jest dobre, a to niedobre - z dystansem.
Autor: Unknown o 12:49 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2015 (5)
    • ►  maja (1)
    • ▼  kwietnia (1)
      • Bo cały sekret w tym, by brać do siebie to, co jes...
    • ►  marca (3)
Motyw Eteryczny. Obsługiwane przez usługę Blogger.