Perkozka
czwartek, 9 kwietnia 2015
Bo cały sekret w tym, by brać do siebie to, co jest dobre, a to niedobre - z dystansem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz